Series
Ratings
16
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Junji Ito CollectionRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0