Movies
Ratings
1259
When Evil LurksRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Just Friends?Rated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0