Series
Ratings
35
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Mom's Friend's SonRated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 4.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.5
Knights of SidoniaRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 2.5
The VeilRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5