Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 2.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5