Movies
Ratings
1215
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
A Widow's GameRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
HiddenRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 2.5