Movies
Ratings
30
The Fifth ElementRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
The WarriorRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0