Titles you rated
DunkirkRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 1.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0