Series
Ratings
35
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 1.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0