Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
The WonderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Werewolf by NightRated ★ 2.5