Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Beat CoinRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5
Young Sheldon Season 4Rated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.0