Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
JunoRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0