Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5