Movies
Ratings
317
Extreme JobRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0