Movies
Ratings
146
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Charlie St. CloudRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0