Movies
Ratings
43
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
McQueenRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Haute CuisineRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.5
UsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5