Series
Ratings
15
Artificial CityRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0