Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0