Movies
Ratings
52
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0