Series
Ratings
107
No Game No LifeRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Seitokai YakuindomoRated ★ 4.5- My Little MonsterRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 1.0
ArrowRated ★ 3.0