Movies
Ratings
692
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5