Movies
Ratings
581
AssassinationRated ★ 3.5
Rabbit And LizardRated ★ 3.5
AntiviralRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.0
The CovenantRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.5
Last Action HeroRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.5
SpawnRated ★ 4.5
HookRated ★ 4.0
StardustRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.5