Movies
Ratings
299
Stop Making SenseRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0