Movies
Ratings
258
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Army of DarknessRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
HookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Last Action HeroRated ★ 5.0
CasperRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0