Movies
Ratings
1227
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.5
LucyRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 1.5
The MimicRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
GeostormRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Door LockRated ★ 2.0
Feng ShuiRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 1.5
WantedRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.5