Series
Ratings
148
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 1.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
My Golden LifeRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 2.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 2.0
Vampire DetectiveRated ★ 1.0
The Night WatchmanRated ★ 1.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.0