Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5