Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 0.5
Happy Death DayRated ★ 2.0