Movies
Ratings
40
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Enter the Warriors GateRated ★ 1.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 0.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 0.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 1.5