Movies
Ratings
661
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5- The Perfect SwimRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Aooni The AnimationRated ★ 1.0
Look BackRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5