Movies
Ratings
198
CocoRated ★ 4.5
CubeRated ★ 2.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The CallRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 2.5
Steve JobsRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
RushRated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 2.5
ClickRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.0