Movies
Ratings
114
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 1.5
JumperRated ★ 4.0