Series
Ratings
51
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Spice Up Our LoveRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.5