Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0