Titles you rated
TwilightRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5