Series
Ratings
236
Dept. QRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The WatcherRated ★ 2.5
CollateralRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.0