Series
Ratings
20
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5