Movies
Ratings
191
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
GremlinRated ★ 2.0
The Lazarus EffectRated ★ 0.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 0.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
Miles AheadRated ★ 2.0
ChaosRated ★ 2.0
Gangster HighRated ★ 2.0
No Tears for the DeadRated ★ 1.0
Library WarsRated ★ 2.5
TracersRated ★ 1.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.0
Intimate EnemiesRated ★ 1.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.0
The BarRated ★ 2.0
Tokyo TaxiRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Night FlightRated ★ 1.5