Titles you rated
Love Me, Love Me NotRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Initiation LoveRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5