Titles you rated
Hold my hand at TwilightRated ★ 4.5
SilentRated ★ 5.0
Good Luck!!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Miss in KissRated ★ 1.0
They Kiss AgainRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5