Movies
Ratings
37
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5