Movies
Ratings
16
PunchRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5