Titles you rated
GhostRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0