Titles you rated
TangledRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0