Movies
Ratings
707
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
A Useful GhostRated ★ 3.0
The Great ArchRated ★ 3.5- Spying StarsRated ★ 2.0
OmahaRated ★ 4.0
Honey Don't!Rated ★ 3.0
If on a Winter′s NightRated ★ 2.5
The Little SisterRated ★ 3.5
The MastermindRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5