Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0