Movies
Ratings
317
Black HouseRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The ProgramRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Magnificent BodyguardsRated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.5- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Mr. Nice GuyRated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.5
GorgeousRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 5.0
The MedallionRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
The MythRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0- Little Big SoldierRated ★ 4.0