Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.5
My Old ClassmateRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
GoosebumpsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0