Titles you rated
- GintamaRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5