Movies
Ratings
105
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0