Titles you rated
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0